Aromama

Aromama

OSTROV VOŇAVÉ PÉČE PRO ŽENY

AROMATERAPIE – AROMA MASÁŽE – AKUPRESURA A TECHNIKY TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNY – KURZY DĚTSKÝCH MASÁŽÍ 

na pilířích tradiční čínské medicíny (TCM)

Práce, domácnost, děti, nekonečný seznam, co je ještě potřeba udělat a o koho se postarat. Jsme na sebe tvrdé a zapomínáme na sebe. 

Tělo a duše ale nezapomíná a dřív či později předloží účet. 

Únava, neklid, náladovost, nespavost, přepjaté emoce, nepohoda na těle či na duši. 

Sama dobře vím, že pohoda v rodině začíná u spokojené mámy. 

Více o tom, proč jsem se rozhodla vybudovat ostrov pro ženy a jakým způsobem pracuji, se dozvíte v tomto článku

Nabízená péče

Částečná 60′
650,-

Částečná 60′

Doporučuji, když máte málo času a nutně potřebujete chvilku jen pro sebe. Částečná aroma masáž zaměřena na určitou oblast těla, kterou společně vybereme podle aktuálního stavu a přání.

Částečná 90′
950,-

Částečná 90′

Doporučuji, když chcete pouze zrelaxovat a nechat se opečovat. Částečná masáž zaměřena na určité oblasti těla dle stavu a preferencí klienta.

Celková 120′
1200,-

Celková 120′

Doporučuji, když potřebujete pořádně zrelaxovat, harmonizovat a uklidnit tělo, duši i mysl. Jemná masáž celého těla v hluboké relaxaci.

Hýčkací (+obličej) 150′
1450,-

Hýčkací (+obličej) 150′

Doporučuji, když potřebujete úplně vypnout, pořádně zrelaxovat, harmonizovat a uklidnit tělo, duši i mysl a mít také pocit, že pečuje někdo o Vás. Jemná masáž celého těla v hluboké relaxaci a masáž obličeje. Směs éterických a rostlinných olejů na míru.

Obličejová gua-sha 75′
800,-

Obličejová gua-sha 75′

Obličejová gua sha  je velmi ozdravná a harmonizující, dokáže uvolnit celé tělo (obličej je mikrosystém) a pomocí liftingových technik také pleť omlazuje.  Využívám jemné destičky z jadeitu - polodrahokamu.

Konzultace 60′
650,-

Konzultace 60′

Konzultace nabízí prostor pro diagnostiku a poradenství.  Základem každé harmonizace je kvalitní diagnostika podle tradiční čínské medicíny - rozhovor, v rámci níž objevíme, kde harmonie chybí. 

Otevřený balíček MINI 60′
650,-

Otevřený balíček MINI 60′

Doporučuji, když se necítíte ve své kůži a nevíte, kterou službu si vybrat. Vhodné i jako dárek. 

Otevřený balíček STANDARD 90′
950,-

Otevřený balíček STANDARD 90′

Doporučuji, když se necítíte ve své kůži a nevíte, kterou službu si vybrat. Vhodné i jako dárek. 

Otevřený balíček MAXI 120′
1200,-

Otevřený balíček MAXI 120′

Doporučuji, když se necítíte ve své kůži a nevíte, kterou službu si vybrat. Vhodné i jako dárek. 

Harmonizace 60′
700,-

Harmonizace 60′

Diagnostika a základní ošetření technikami čínské medicíny podle aktuálního stavu. 

Harmonizace 90′
950,-

Harmonizace 90′

Diagnostika a ošetření technikami čínské medicíny podle aktuálního stavu, aromaterapeutická směs na míru.

Harmonizace a relaxace 120′
1200,-

Harmonizace a relaxace 120′

Diagnostika a ošetření technikami čínské medicíny podle aktuálního stavu, doplněná o jemnou relaxační masáž meridiánů, aromaterapeutická směs na míru. 

Objednání

Před objednáním se prosím seznamte s kontraindikacemi masáže. Pokud Vás zajímají účinky holistické aroma masáže, více informací najdete zde

U první návštěvy doporučuji vybrat typ péče s diagnostikou, abychom věděly, co konkrétně budeme řešit a kterým směrem harmonizace se vydáme.

Po kliknutí na tlačítko  „Chci se objednat“) se Vám automaticky zobrazí služby a pouze dostupné časy pro vybrané služby. Pokud nevíte, co si vybrat, můžete zvolit  službu „otevřený balíček“. 

V případě nejasností nebo dalších dotazů mě můžete kontaktovat emailem.

Platby

Vzhledem k EET zatím přijímám pouze bezhotovostní platby,  a to buď předem na č. ú. 1279460075/3030 (do poznámky prosím uvést jméno) nebo na místě prostřednictvím mobilního bankovnictví. Děkuji za pochopení!

Reference

"Jančina jemná aromaterapeutická masáž mi pomohla ve velice těžké životní situaci. Jejíma rukama ke mně proudila láskyplná a životodárná energie, která rozpouštěla bolest v srdci a prozářila duši. Veliké díky!"
Marie
stomatoložka
"Za Jankou jsem přišla kvůli častým nemocem dcery, které nám bránily podstoupit plánovaný operační zákrok. Klasická medicína řešila pouze nemoci a ne jejich příčinu. Pomohlo nám už první sezení, avšak jsem přesvědčená, že neméně klíčový pro mne byl Janky pohled na věc. Ten mi pomohl uvědomit si několik důležitých věcí."
Monika
maminka na mateřské dovolené
"Návštěva u Janky je pro mě jako když vstoupím do oázy naprostého klidu, pohody, relaxace, uvolnění, dobré nálady a hlavně do prostředí, kde vládne pozitivní energie. Při odchodu cítím nejen uvolnění po těle, ale také na duši, v srdci i v hlavě. Jsou to hodiny, které věnuji jen sobě, Janka je tam jen pro mě a mé potřeby a zlepšení toho, co v danou chvíli právě potřebuji. Což dokáže velmi rychle odhalit a skvěle s tím dále pracovat, abychom se k pozitivním výsledkům dopracovaly co nejdříve. Návštěvy u Janky doporučuji nejen, když se necítíte zrovna nejlépe, ale i preventivně, když je vše v pohodě, abyste právě předešli chvílím, kdy se nemusíte cítit úplně dobře, ať už po těle nebo po duši."
Gabriela
ředitelka HR a vzdělávání
"Chtěla bych moc doporučit Janku, ke které chodím na terapii kombinující tradiční čínskou medicínu, aromaterapii a masáže. U Janky v salonu se cítím skvěle, je zde krásně čisto a dýchá na vás pozitivní energie. Janka je velmi milá, naslouchá a je vidět, že má praxi v malíku. Určitě bych ji doporučila všem svým kamarádkám i rodině. Opravdový ostrov péče pro ženy!"
Eliška
maminka na mateřské dovolené
"Návštěvu u Janky mohu vřele doporučit, ať už potřebujete pohlazení na duši nebo věnovat péči Vašemu tělu. Obojí umí Janka skvěle a skutečně se vyzná. Ví, jak důležité je naslouchat, kdy je zapotřebí masáž a kde pomohou bylinky. A pokud je u Vás zapotřebí kombinace všeho, jste u Janky ve správných rukou! Sám jsem to poznal, když má letitá, téměř každodenní únava, začala díky její péči už po několika týdnech ustupovat a s ní i fyzická bolest v oblasti beder, která mě trápila přes rok."
Bořivoj
finanční poradce a lektor